Studentský pokoj

Tento studentský pokoj jsme realizovali pro naši stálou klientku. Tentokrát přišla s kompletním 3D návrhem interiéru od designového studia. Kromě postele, kterou už klientka doma měla, jsme pokoj kompletně vybavili nábytkem na míru.

Prostor nad postelí, která na našich fotografiích není, je orámován zavěšenými skříňkami s push otvíráním. Nad čelní částí postele jsou dvě široké otevřené niky. Psací stůl je opravdu dlouhý, rozprostírá se téměř podél celé zdi s oknem. Vlevo od stolu je sestava skříněk a šuplíků. Vpravo od stolu byl ve zdi atypický výklenek. Zde vznikla velká šatní skříň s posuvnými dveřmi, z půlky zrcadlovými.

Celý pokoj se nese v decentních odstínech bílé barvy a světlého dřeva. Strohé odstíny a linie nábytku dávají vyniknout výrazné tapetě s přírodními motivy, která vnáší do celého pokoje příjemnou a klidnou atmosféru.

Materiál, který jsme použili, bylo lesklé lamino tl. 18 mm v kombinaci s dřevodekorem Dub Nebraska přírodní H3331. Na šuplíky a některé skříňky jsme použili zapuštěné kovové úchyty.

Tato realizace nábytku do studentského pokoje stála v roce 2022 105 000 Kč.        

Mám zájem o podobné řešení