O firmě

Firmu jsem založil v roce 1994. Vlastními silami jsem vybudoval vzorkovou prodejnu, ve které jsem prodával nábytek, který jsem jinde nakoupil. Ale brzy jsem pochopil, že bych raději nábytek vyráběl. Sám jsem si na to ale netroufal. Štěstí přeje připraveným a já asi připravený byl, protože jsem potkal mladého, téměř čerstvě vyučeného, velmi šikovného a pracovitého truhláře. A s ním jsme vybudovali výrobu do dnešní podoby.

Od nesmělých začátků, kdy výroba probíhala téměř na koleni, jsme značně pokročili. V roce 2004 jsem pořídil plně vybavenou dílnu, nacházející se kousek za Prahou v okrese Mělník. Poptávek stále přibývalo, takže jsem přijal i další truhláře.

Náš tým je sehraný. Na začátku je přání zákazníka, které konzultuji já buď přímo u zákazníka v bytě, nebo v naší kanceláři. Poté připravím cenovou kalkulaci. Dále, pokud je potřeba, zpracujeme 3D návrh, který připravuje moje manželka. Kompletně vyrobený produkt pak sami dovezeme a smontujeme u zákazníka.

Nyní tedy vyrábíme veškerý nábytek na míru z lamino desek, zejména pro domácnosti. Zároveň jsme schopni vyrobit nábytek do dalších interiérů, jako jsou např. školky, školy, ordinace, kanceláře, dětské domovy. Působíme hlavně v Praze a jejím blízkém okolí. Díky kvalitní práci máme řadu spokojených zákazníků.

Jiří Řenč